Śląski Związek Bokserski w Katowicach
(SILESIAN BOXING ASSOCIATION)
jest regionalnym stowarzyszeniem kultury fizycznej
zrzeszającym kluby sportowe uczestniczące
w bokserskim współzawodnictwie sportowym
i inne osoby prawne i jednostki organizacyjne,
których celem jest działalność na rzecz boksu.
Głównym terenem działania Związku jest Górny Śląsk
i Zagłębie Dąbrowskie, a siedzibą miasto Katowice.


NEWS - AKTUALNOŚCI
<< Poprzednie 1 2 321 22 23 Następne >>

Komunikat końcowy z Mistrzostw Polski Juniorek w Grudziądzu

KOMUNIKAT KOŃCOWY Polskiego Związku Bokserskiego

XV MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK

GRUDZIĄDZ, 14-17.04.2016r.

W dniach 14-17.04.2016 roku w Grudziądzu odbyły się XV Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek. Ogółem startowały 103 zawodniczki z 45 klubów, 15 Okręgowych Związków Bokserskich.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:

Kat. 48 kg.

1.Nowak Paulina – Adrenalina Wrocław (1999)

2.Huczek Dominika – MOSM Tychy (1998)

3.Glapka Alicja – KKS Włókniarz Kalisz (1998)

Gerka Patrycja – KSW Tygrys Elbląg (1998)

5.Lipska Sylwia – Wda Świecie (1999)

Żuraw Angelika – Wda Świecie (1998)

Teskowska Daria – KS Copacabana Konin (1999)

Mika Hanna – BKS Orkan Gorzów Wielkopolski (1999)

    Arent Kinga – KS Zagłębie Konin  (1998)

Gontarska Wioletta – MKS Kalina Lublin (1998)

Siedlecka Karolina – Budowlani Boxing Team Płońsk (1998)

Kowalczyk Patrycja – TSB Tarnów (1999)

Mikołajewska Dominika – KS Copacabana Konin  (1998)

Kat. 51 kg.

1.Asanowicz Róża – UKS Boxing Sokółka (1999)

2.Simsak Klaudia – CSW Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza (1999)

 3.   Wojdak Natalia – Copacabana Konin (1999)

Radosz Karolina – MLKS Sparta Złotów (1998)

    Bernatowicz Angelika – Boks Polonia Świdnica (1998)

Kępińska Oliwia – Wda Świecie (1999)

Krause Ilona – Ring Wolny Toruń (1999)

Zwara Natalia – WKB Gryf Wejherowo (1999)

Kat. 54 kg.

  1.  Cieśluk Ewelina – BKS Hetman Białystok (1998)

2.Kawecka Agata – Fight Klub Koszalin (1998)

3.Kubiak Aleksandra – KS Copacabana Konin (1999)

Bochniak Milena – DKB Dąbrowa Górnicza (1999)

    Wochna Patrycja – Ring Wolny Toruń (1999)

Bakalarz Natalia – UKS San Nisko (1998)

Szczurowska Julia – LKB Legnica (1999)

Kochańska Marta – KS Copacabana Konin (1998)

    Zimna Weronika – KKS Włókniarz Kalisz (1998)

Wójcik Monika – Bojan Boks Lubań (1998)

Chorążak Wiktoria – WKB Start Włocławek (1999)

Wilińska Weronika – WKB Start Włocławek (1998)

Winiczenko Natalia – Zatoka Braniewo (1998)

Piętkiewicz Donata – UKS Włókiennik Łódź (1999)

Kat. 57 kg.

   1. Antczak Natalia – BKS Skorpion Szczecin (1998)
   2. Piechowska Aleksandra – CSW Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza (1999)

3.Szyszkowska Ewa – UKS Włokiennik Łódź (1998)

Joniec Patrycja – 06 Kleofas Katowice (1999)

    Balcer Weronika – Wda Świecie (1999)

Robaczyńska Izabela – Bojan Boks Lubań (1999)

Janowska Klaudia – BKS Olimp Szczecin (1999)

Bartczak Gabriela – Ziętek Team Kalisz (1999)

    Nowacka Daria – Ziętek Team Kalisz (1999)

Wiśniewska Oliwia – KB Korona Wałcz (1999)

Michalak Marlena – KKS Włókniarz Kalisz (1998)

Gęborys Adrianna – KS Hetman Zamość (1999)

Chorzewska Sandra – KS Zagłębie Konin (1998)

Kozanecka Anna – KS Prosna Kalisz (1998)

Konopska Laura – Spartakus Szczecin (1999)

Kat. 60 kg.

 1.   Bujko Katarzyna – BKS Jastrzębie (1999)

2.Dziaduszyńska Katarzyna – KS Hetman Zamość (1999)

3.Iwanicka Karolina – Boxing Team Wałcz (1999)

Pszczółkowska Patrycja – KSW Tygrys Elbląg (1998)

    Biała Angelika – MLKS Sparta Złotów (1998)

Sędkiewicz Kinga – UKS Włókiennik Łódź (1999)

Żołnowska Natalia – KS Pomorzanin Toruń (1998)

Płatos Dominika – BKS Radomiak Radom (1999)

Kat. 64 kg.

1.Barbusińska Natalia – Spartakus Szczecin (1999)

2.Gibka Ewa – Boxing Team Chojnice (1998)

3.Kondej Aleksandra – BKS Skorpion Szczecin (1998)

Koczyn Amanda – SKB Czarni Słupsk (1998)

    Tomczak Karolina – KS Skalnik Wiśniówka (1998)

Kowal Patrycja – MKS Kalina Lublin (1998)

Seredyńska Agnieszka – Boks Polonia Świdnica (1999)

    Brzycka Klaudia – KS Zagłębie Konin (1999)

Toporowska Weronika – UKS San Nisko (1999)

Madej Greta – MKS II LO Chełm Lubelski (1999)

Lewandowska Karolina – WKB Start Włocławek (1999)

Nikołajuk Karolina – UKS Boxing Sokółka (1998)

Kat. 69 kg.

1.Zakrzewska Weronika – Boxing Team Chojnice (1998)

2.Gorzkiewicz Aleksandra – MLKS Sparta Złotów (1998)

3.Kłonowska Aleksandra – WKB Start Włocławek (1998)

Moczała Olga – BKS Skorpion Szczecin (1998)

5.Duda Łucja – TSB Tarnów (1998)

Strzelecka Katarzyna – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (1998)

Walczak Weronika – KS Prosna Kalisz (1999)

Podpora Paulina – UKS Włókiennik Łódź (1998)

    Wojdęcka Natalia – KS Copacabana Konin (1998)

Kat. 75 kg.

1.Marczykowska Natalia – Boxing Radom (1999)

2.Fitrzyk Klaudia  – TSB Tarnów (1999)

3.Dubrownik Sylwia – KS Pomorzanin Toruń (1998)

Dąbrowska Kinga – BKS Radomiak Radom (1999)

5.Stosio Emilia – BKS Skorpion Szczecin (1998)

Kocieniewska Marta – Wda Świecie (1998)

Godziszewska Klaudia – BKS Olimp Szczecin (1998)

Kapuścińska Kamila – WKB Start Włocławek (1998)

    Pawlak Katarzyna – WKB Start Włocławek (1999)

Kłapouch Kamila  – Boks Team Oława (1999)

Kat. 81 kg.

1.Kiwak Patrycja – BKS Skorpion Szczecin (1998)

2.Smuklerz Aleksandra  – BKS Radomiak Radom (1998)

3.Gojko Aneta – UKS Boxing Sokółka (1998)

Grygowska Zuzanna – Ziętek Team Kalisz (1998)

5.Dobraszkiewicz Magdalena – KS Pomorzanin Toruń (1998)

Gajda Natalia – KKS Włókniarz Kalisz (1999)

Kat. 81+ kg.

    Kaczmarska Agata – BKS Radomiak Radom (1998)
    Siemińska Iga – BKS Olimp Szczecin 1998)

3.Bober Magdalena – MLKS Sparta Złotów (1998)

Gwit Weronika – MLKS Sparta Złotów (1998)

5.Flaszak Weronika – WKB Start Włocławek (1999)

Jóźwiak Inez – KB Korona Wałcz (1999)

Florczyk Karolina – Wda Świecie (1998)

Najlepszą zawodniczką uznana została: Barbusińska Natalia (Spartakus Szczecin)

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1     BKS Skorpion  Szczecin     58     pkt.
2     MLKS Sparta  Złotów     58     pkt.
3     Wda Świecie     48     pkt.
4     BKS Radomiak Radom     45     pkt.
5     KS Copacabana  Konin     36     pkt.
6     BKS Olimp Szczecin     28     pkt.
7     Boxing Team Chojnice     27     pkt.
8     KS Pomorzanin  Toruń     26     pkt.
9     UKS Boxing  Sokółka     25     pkt.
10     CSW Fight-Boxing Dąbrowa Górnicza     24     pkt.
11     TSB Tarnów     20     pkt.
12     KSW Tygrys Elbląg     20     pkt.
13     Ziętek Team Kalisz     18     pkt.
14     WKB Start Włocławek     18     pkt.
15     UKS Włókiennik Łódź     18     pkt.
16     KKS Włókniarz  Kalisz     18     pkt.
17     Boks Polonia Świdnica     16     pkt.
18     Ring Wolny Toruń     16     pkt.
19     BKS Hetman  Białystok     15     pkt.
20     BKS Jastrzębie     15     pkt.
21     Boxing  Radom     15     pkt.
22     Adrenalina Wrocław     15     pkt.
23     Spartakus Szczecin     15     pkt.
24     MOSM Tychy     12     pkt.
25     Fight Klub Koszalin     12     pkt.
26     KS Hetman Zamość     12     pkt.
27     06 Kleofas Katowice     10     pkt.
28     Boxing Team  Wałcz     10     pkt.
29     DKB Dąbrowa Górnicza     10     pkt.
30     SKB Czarni Słupsk     10     pkt.
31     UKS San Nisko     8     pkt.
32     MKS Kalina Lublin     8     pkt.
33     KS Skalnik Wiśniówka     8     pkt.
34     KSZO Ostrowiec Świętokrzyski     8     pkt.
35     BKS Orkan Gorzów Wielkopolski     8     pkt.
36     Bojan Boks Lubań     8     pkt.
37     WKB Gryf Wejherowo     8     pkt.
38     KB Korona Wałcz     8     pkt.
39     LKB Legnica     8     pkt.
40     KS Prosna  Kalisz     0     pkt.
41     MKS II LO Chełm Lubelski     0     pkt.
42     Zatoka Braniewo     0     pkt.
43     Budowlani Boxing Team  Płońsk     0     pkt.
44     Boks Team Oława     0     pkt.
45     KB Zagłębie  Konin     0     pkt.

 

KLASYFIKACJA OKRĘGOWA

ZPM     131     pkt.
WLP     130     pkt.
KPM     108     pkt.
ŚL     71     pkt.
MAZ     60     pkt.
DŚL     47     pkt.
POM     45     pkt.
PDL     40     pkt.
LUB     20     pkt.
WM     20     pkt.
MŁP     20     pkt.
ŁDZ     18     pkt.
ŚWI     16     pkt.
LBU     8     pkt.
PDK     8     pkt.

 


Przewodniczący Wydziału Sportowego PZB

          Piotr Byrdy


Dodano: 28-04-2016 11:27:41

Komunikat Zarządu Śląskiego Związku Bokserskiego

     Zarząd  Śląskiego Związku Bokserskiego informuje kluby, że eliminacje kadetów do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  odbędą  się w dniach 28-29.05.2016 roku w Bytomiu podczas Memoriału Bokserskiego im. Leszka Błażyńskiego.

Zarząd Śląskiego Związku Bokserskiego.

                            


Dodano: 27-04-2016 12:41:21

GUKS zaprosza na sparing

GUKS Carbo Gliwice zaprasza kluby sportowe na sparingi bokserskie, które odbędą się w dniu 30.04.2016. w sali sportowej GUKS ul. Kozielska 1, waga od 9.00-10.00, planowane rozpoczęcie walk godz. 11.00.


Dodano: 26-04-2016 13:36:00

<< Poprzednie 1 2 321 22 23 Następne >>

 

archiwum newsów
(2012 - 2015)